Вопрос / Ответ

Что такое Social Security Number (SSN)?

Это номер социального страхования, который является аналогом нашего идентификационного кода.

Смотреть полностью »
Какие предлагаются вакансии по программе Work and Travel ?

Программа учитывает, что какими-либо специальностями большинство студентов не владеет.
Студентам предлагаются сезонные вакансии в основном в сфере обслуживания: гостиницы, рестораны, магазины, курортные комплексы, аквапарки, национальные парки и парки аттракционов.

Смотреть полностью »
Вопрос выводим мы в заголовке такого типа записей, как Вопрос-ответ

А ответ мы выводим в редакторе WYSIWYG, там где основное содержимое.  На відміну від поширеної думки Lorem Ipsum не є випадковим набором літер. Він походить з уривку класичної латинської літератури 45 року до н.е., тобто має більш як 2000-річну історію. Річард Макклінток, професор латини з коледжу Хемпдін-Сидні, що у Вірджінії, вивчав одне з найменш зрозумілих латинських слів — consectetur — з уривку Lorem Ipsum, і у пошуку цього слова в класичній літературі знайшов безсумнівне джерело. Lorem Ipsum походить з розділів 1.10.32 та 1.10.33 цицеронівського «de Finibus Bonorum et Malorum» («Про межі добра і зла»), написаного у 45 році до н.е. Цей трактат з теорії етики був дуже популярним в епоху Відродження. Перший рядок Lorem Ipsum, «Lorem ipsum dolor sit amet…» походить з одного з рядків розділу 1.10.32.

Смотреть полностью »
Как дела у вас?

Спасибо, хорошо  Вже давно відомо, що читабельний зміст буде заважати зосередитись людині, яка оцінює композицію сторінки. Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, що цей текст має більш-менш нормальне розподілення літер на відміну від, наприклад, «Тут іде текст. Тут іде текст.» Це робить текст схожим на оповідний. Багато програм верстування та веб-дизайну використовують Lorem Ipsum як зразок і пошук за терміном «lorem ipsum» відкриє багато веб-сайтів, які знаходяться ще в зародковому стані. Різні версії Lorem Ipsum з’явились за минулі роки, деякі випадково, деякі було створено зумисно (зокрема, жартівливі).

Смотреть полностью »
Задать свой вопрос

Ответы на вопросы о програме Work and Travel USA от учасницы нашей программы Наташи Ненашей